Léto na Osoblažsku

Zdravíme návštěvníky našeho webu a dovolíme si krátce informovat o letních aktivitách Osoblažského cechu 😉

Jako nejvýraznější a nejviditelnější aktivitou společnosti je rychlé občerstvení na nádraží v Osoblaze, které provozujeme každý prázdninový víkend v době, kdy jede parní vláček. Obsluhu zajišťujeme vlastními silami spolu s brigádníky. Nabízený sortiment pak vychází z požadavků návštěvníků – turistů, takže nabízíme grilované pochoutky, párek v rohlíku, hranolky a bramboráčky a alkoholické a nealkoholické nápoje a cukrovinky.

Další aktivitou, která již není ale tak vidět, je to, že jsme do pronájmu získali dva nebytové prostory v Osoblaze. Prvním z nich je současný sklad, který má v pronájmu pan Chudycký Na Náměstí 105. Od prosince 2014 chceme v tomto prostoru zřídit podnikovou prodejnu Osoblažského cechu spolu s prodejnou regionálních produktů Osoblažska. Druhým prostorem jsou prostory bývalé pekárny Havlík, které využijeme k výrobě marmelád a džemů, pečených čajů, ovocných a zeleninových sirupů a medových výrobků.

Poslední letní aktivitou je nábor nových zaměstnanců do Osoblažského cechu. V současné chvíli vybíráme zaměstnance na pracovní pozici technický a projektový manažer a v následujících týdnech by pak měli náš tým posílit pracovníci, kteří budou vyrábět již zmiňované džemy a další výrobky.