Rychlé občerstvení

Od roku 2016  naše organizace rychlé občerstvení na vlakovém nádraží v Osoblaze a v pivním vagónu nerealizuje. Tuto aktivitu jsme předali místním podnikatelům, kteří občerstvení realizují. My jsme toto podnikání rozjeli a nesli riziko neúspěchu. Občerstvení jsme odzkoušeli, je možné jej provozovat, a proto jsme jej předali podnikatelům.

Naše organizace se zaměří na další podniky k rozvoji Osoblažska. Níže si můžete přečíst, jak jsme začínali…

… myšlenka zřízení sezonního rychlého občerstvení na nádraží v Osoblaze se zrodila na počátku března při jednání s obecně prospěšnou společností Slezské zemské dráhy o.p.s. A i když byly přípravy dlouhé, muselo se do nich zapojit mnoho lidí a v rámci žádosti o dotaci na pracovníky jsme u Úřadu práce prozatím neuspěli, 8. května 2014 se občerstvení na nádraží v Osoblaze rozběhlo naplno a od prvního červnového víkendu se můžete občerstvit nejen v PIVNÍM VAGONĚ, ale také na nádraží v Osoblaze, kde pro Vás každou sobotu a neděli připravujeme grilované masíčko a klobásy, hranolky, párek v rohlíku a čepujeme pivo a naléváme další alkoholické, ale především nealkoholické nápoje.

Těšíme se na Vás, přijeďte na Osoblažsko, prohlédněte si jeho krásy při projížďce parním vlakem a okuste masíčko z našeho grilu 😉